BATOLATA V AKCI (DOPOLEDNE)
 
pripravka

Maminky, chcete si se svým malým pokladem zacvičit a zároveň se pobavit a seznámit se s dalšími rodiči? Přijďte na jedinečný kurz cvičení pro maminky s dětmi od 1 roku do 3 let, který probíhá od 10 do 11 hodin.

Metodou hraní, cvičení, zpívání, říkanek, překonávání překážek a fixování nových návyků podporujeme zdravý vývoj dětí. Básničky, písničky, říkanky podporují rozvoj řeči a vnímání rytmu. Děti si jich mnoho zapamatují a cvičení je baví. Zábavnou formou a s motivací na cíl vedeme děti k překonávání různých nástrah, překážek a rozvíjení nových pohybových dovedností.

Aby se naučily něco nového, je důležité zapojování všech 5 smyslů. I to máme na paměti a používáme k tomu speciálně uzpůsobené metody. Tvořivé lekce jsou vedeny úžasnou ženou, zkušenou lektorkou a terapeutkou Janou Kuchařovou, která má 24 let praxe se specializací na nejmenší děti.

Batolata v akci je nezapomenutelné místo, kde vzniká plno originálních pohybových nápadů. Místo, kde zažijete ty jedinečné chvíle spolu. Využijte naše kvalitní zázemí a věnujte se naplno svým dětem, společně s námi. Vaše děti na našich lekcích zažijí spoustu nádherných chvilek a budou tak šťastné, že se jim nebude chtít domů.

Naše motto: „To nejcennější co máme je v nás.“

Na cvičení je nutné se dopředu telefonicky objednat. Počet maminek s dětmi je omezen.
Pro koho: Maminky s dětmi
Čas: Dopoledne od 10:00 až 11:00 hod.

Cena: 110 Kč / lekce - je možno zakoupit permanentku

 

 

prihl fil

Partneři

ostrava   msk  logo slezska  msmt logo text black cz  logo web  recrew